Výstavy jsou místem, kde se setkávají lidé se společným "koníčkem". Na výstavy jezdíme rádi, protože se potkáme se známými a kamarády a i naši kavalíři se při odjezdu nemohou dočkat ... Více o kavalírech a výstavách => zde <=.